top of page

הסקה אינטואיטיבית - מהפיכה בצורת החשיבה

eagle-339128_1920_edited_edited.jpg

ההזדמנות שלך לגלות איך לנהל טוב יותר את העסק שלך, לגרום לעובדים שלך להיות פרודוקטיביים הרבה יותר, ולגרום ללקוחות שלך לרדוף אחריך ולא להיפך – הכל בעזרת לימוד של כלי פשוט בעל השפעה עצומה – הסקה אינטואיטיבית.

 

אפתח עם הבטחה גדולה
יש אדם אחד שמכיר הכי טוב את העסק שלך, שיודע בדיוק מה צריך לעשות בכל רגע נתון כדי להצמיח ולקדם אותו, ולהרוויח הרבה מאוד כסף. האדם הזה הוא אתה. אתה רק צריך שאלמד אותך את סודות ההסקה האינטואיטיבית כדי למצות את מלוא הפוטנציאל שבך.
כשהקמתי את העסק הראשון שלי, חברה לייעוץ טכנולוגי-אסטרטגי, אמרו לי שאני חייב לקחת המון יועצים מכל מיני תחומים. לשיווק ומכירות, לניהול זמן, למיסים ועוד. אינסוף יועצים שכל אחד משך לכיוון הספציפי שהוא התמחה בו, אבל אף אחד מהם לא ראה את התמונה הכוללת ואף אחד לא הבין באמת מה העסק שלי עושה. בזבזתי המון כסף וזמן, ורק נהייתי יותר מבולבל ואובד עצות.
נתקלת בזה פעם?
פגשת מומחים שונים ומשונים, שכל אחד מהם אמר לך דבר הפוך ממה שאמר השני?
הרגשת שכל אחד מהם אולי צודק בנקודה מסוימת, אבל לא הצלחת לחבר את הנקודות?
בזבזת זמן וכסף בלי להתקדם אפילו צעד אחד? אולי אפילו הלכת אחורה?

 

גישה שונה
אני רוצה להציע לך גישה שונה לגמרי. דרך פעולה שתעזור לך לנהל את העסק שלך בצורה הרבה יותר טובה, לעשות את הדברים הנכונים שיובילו להכנסות גבוהות יותר. לדרך הזו קוראים "הסקה אינטואיטיבית". פיתחתי אותה במשך שנים והיא עזרה לי להתקדם בסולם הדרגות כשהייתי שכיר, קידמה את השם והמוניטין שלי כמומחה בתחום שלי, והכניסה לי הרבה כסף כעצמאי.

רוב האנשים מחזיקים בשתי גישות מנוגדות, ששתיהן שגויות ומובילות לטעויות רבות, תסכול ובזבוז. הראשונה היא גישת "אני יודע הכל". אלה אנשים שבטוחים שהם יודעים הכל על המקצוע שלהם, על העסק שלהם, על הלקוחות שלהם ועל העולם. הם אף פעם לא מוכנים ללמוד שום דבר ובטוחים שהסיבה שהם לא מצליחים, היא בגלל שכל האחרים טיפשים. הלקוחות שלהם טיפשים מכדי להבין למה הם הכי טובים. המתחרים שלהם הם רמאים. והעולם כולו עקום. לא צריך להסביר למה אנשים כאלה לא מגיעים רחוק. הגישה השניה היא של אלה שמפחדים מהצל של עצמם. הם אולי יודעים לעשות היטב את העבודה, אבל חושבים שלא מבינים כלום בשיווק, לא מסוגלים למכור מספיק ללקוחות ותמיד מחפשים ממי להעתיק כדי להצליח.

אני רוצה ללמד אותך שיש דרך אחרת. יש דרך שבה תוכל ללמוד איך לנצל את הידע והכישורים שכבר יש לך, כדי להתמודד עם הקשיים והאתגרים שבניהול עסק, בלי להיות תלוי בגורמים חיצוניים ובלי לאבד כיוון.

"הסקה אינטואיטיבית" נשמע מאוד פשוט, וזה באמת די פשוט אחרי שלומדים, אבל שלא תטעה! אי אפשר לסמוך רק על האינטואיציה בלי שיהיו לך הכלים להבין ולנתח אותה. אחרת זאת רק שיטת מצליח. אני אלמד אותך איך להפעיל את האינטואיציה הטבעית שלך, ואיך למנף אותה כדי לעשות פעולות שיקדמו אותך ואת העסק שלך. תלמד איך לשנות את צורת החשיבה שלך, ככה שהתשובות והפתרונות לכל הבעיות והאתגרים, פשוט יצופו לך באופן טבעי.
העקרונות פשוטים וברורים – אבל תצטרך להשקיע, ללמוד ולתרגל. אם תעשה את זה, התוצאות לא יאחרו לבוא. אתה תרגיש יותר טוב עם עצמך, יותר בטוח בעצמך, תעשה את מה שנכון עבור עצמך ועבור העסק שלך, ההכנסות יגדלו והלקוחות יחפשו אותך. 

bottom of page